Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

O szkole

Jesteśmy niewielką, nowocześnie wyposażoną podwarszawską szkołą z małolicznymi klasami. Panuje u nas rodzinna atmosfera sprzyjająca poczuciu bezpieczeństwa i zdrowiu psychicznemu dzieci. Dobrze znamy naszych uczniów i zapewniamy każdemu osiągnięcie sukcesu na miarę jego możliwości.

Wykorzystujemy w pracy nowoczesne metody nauczania i wychowania. Uczniowie mogą uczestniczyć w licznych zajęciach pozalekcyjnych takich jak:  SKS, tenis ziemny, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, koła zainteresowań – plastyczne, matematyczne, ortograficzne, polonistyczne, teatralne, koło j.angielskiego.

Nie mamy kompleksów "małej, wiejskiej szkółki". Często lekcje historii odbywają się w muzeach; przyrody - w instytutach naukowo-badawczych, ogrodzie botanicznym, arboretum i w niezwykle bogatym środowisku przyrodniczym naszej miejscowości. Obcowanie z filmem, sztuką teatralną i muzyką poważną odbywa się w kinach, teatrach jak i w murach naszej szkoły.